Vedení SMČR

  www.pakynostra.cz

 

25.12.2017 Přátelé a členové, děkujeme všem za propagaci SMČR  a přejeme vám všem parádní rok 2018

5.10.2016 Děkujeme všem za hojnou účast na celorepublikové schůzi.

6.1.2016 Naše jediné a hlavní pravidlo pro zájemce o SMČR je propagace a svobodné nošení znaku SMČR.

1.1.2016 Všem členům, příznivcům a kamarádům přejeme v roce 2016 jen to nejlepší.

3.1.2015 Schůze v roce 2015 se budou konat tak jako v roce 2014.

4.2.2014 Schůze se budou konat ve dnech 25.5.2014 a 19.10.2014.

29.10.2012 Děkujeme všem, kteří přijeli na den otevřených dveří dne 27.10.2012.

25.2.2012 Pozor změna - schůze planované na 31.3.2012 na dvou místech ČR se přesouvají na termín 23.6. od 9.oo hod.

20.3.2012 Ukončena první anketa: hlasy - 2077 přidájí se k nám, 576 proti a 113 zatím neví. V sekci aktuality spuštěna druhá anketa.

20.1.2012 Informace z ledna a února letošního roku: 19.1.2012 proběhla diskuse v klubovně Halls Angels v Ostravě. Diskutovalo se ohledně umístění znaků na vestách SM-ČR. Závěr diskuse: dohodli jsme se, že pošleme náš návrh Hells Angels a ti nám dají vědět.

 30.1.2012 odeslán návrh Hells Angel ohledně umístění znaků a domovenek na vestách SM-ČR.

20.2.2012 přišlo vyjádření Hells Angel ohledně umístění znaků na vestách SM-ČR. Respektive nepřišlo, jelikož Hells Angels nám poslali svůj návrh ( klasické kolečko ), který je pro SM-ČR neakceptovatelný.

22.2.2012 zasláno naše stanovisko Hells Angels v Ostravě. Tak toto (váš návrh) je přesně důvod proč jsme vás neoslovili z prvopočátku založení SM-ČR. Protože jsme přesně věděli, že s vámi se nedá diskutovat a že vy o diskusi nestojíte. Z pozice síly diktujete svá pravidla. Návrh, o kterém jsme se u vás v klubovně bavili, to že naše klubové znaky a domovenky ( v naší podobě ) by byly jen ve předu, jsme byli ochotni akceptovat. Nenecháme si však diktovat jakou podobu a jakou barvu mají mít naše znaky. Tímto vám dáváme na vědomí, že budeme nosit znaky podle našeho původního návrhu, který je zveřejněn na webu-www.motorkarskekluby.cz

Odezva na diskuzi, kterou údajně nechceme: 1) Dne 17.12.2011 jsme diskutovali s Black Dragon MC u nás a výsledek byl, že oni to neovlivní, ale malou podporu nám dali najevo. 2) týden na to jsme Black Dragon MC navštívili přímo u nich v klubovně a tam nám bylo řečeno, že bude nejlépe když navštívíme Hells Angels MC v Ostravě a pozvali nás přímo do klubovny Hels Angels do Ostravy. Navštívili jsme teda Hells Angels MC v Ostravě a výsledek byl nijaký, jelikož diskuse probíhala cestou, že se máme přidat k MC, což jsme odmítli. Jeden výsledek ale byl, jelikož nám sdělili, že nám dají vědět kdy si na nás udělají čas a vše podrobně probereme. Od té doby jsme jim poslali dva emaily, že bychom je rádi navštívili a probrali otázku našeho SMČR- Odpověď nepřišla žádná. Dne 10.1.2012 jsme poslali Hells Angels MC v Ostravě oznámení ohledně umístění znaků svobodných motoklubů registrovaných ve SMČR - opětovně odpověď žádná. Tak se teda ptáme - udělali jsme málo pro diskuzi?

Odpověď na to kolik motorkářů a klubů se již zaregistrovalo do SMČR ? Je jich dost a přibývají další. Nebudeme je nikde a nikdy zveřejňovat pokud nebudou chtít samy. Stačí jak některé tzv.osoby z MC scény očerňují Pakyna a vyhrožují celé SMČR. V každém případě naše SMČR jde správným a hlavně nenásilným směrem.

Závěrem : na to jestli máme koule, tak jak se ptáte, si odpovězte sami. Uvědomte si, kolik dlouhých let se necháte omezovat některými MC kluby a nikdo z vás pro opak nic neudělal. Konečně tady někdo začal realizovat správnou věc a záleží jenom na vás jestli si necháte šlapat na svou motorkářskou svobodu. Ano celý projekt jsme rozjeli na několika frontách, ale nemáme se za co stydět, měly by se stydět některé MC kluby. Myšlenka na vytvoření národního Společenství motorkářů pro komunikaci a spolupráci mezi českými motokluby a motorkáři vznikla 1.11.2010. Jejími autory byli motorkáři ze dvou motoklubů, motoklub Pakynostra a křesťanský motoklub K.M.K . Oficiálně bylo Společenství motorkářů ČR založeno 20.5.2011.

Znovu bychom chtěli sdělit, že na sprosté a urážející příspěvky nebudeme nikdy a nijak reagovat. Věříme, že všichni nestranní a rozumní si udělají názor sami.

Odeslán email HELLS ANGELS v Ostravě v tomto znění. Oznámení: Oznamujeme Vám, že Společenství motorkářů ČR a zástupci svobodných motoklubů se na schůzi dne 7.1.2012 dohodli na umístění znaků na vestách, a to v této podobě.

    

Z umístění znaků je jasné, že Společenství motorkářů ČR zvolilo cestu, která je nekonfliktní a proto schůdná. Respektujeme Vaše tradice a máme za to, že umístěním znaků v této podobě zabráníme zbytečným konfliktům mezi Vámi a ostatní motorkářskou komunitou.

Důležité upozornění: kdo má zájem napsat příspěvek do fóra, napište si prosím pro heslo na email: info@motorkarskekluby.cz Fórum je zaheslováno z důvodů: nabourávání se do fóra a příspěvky, které se objevují píšou tři lidé pokaždé pod jinou přezdívkou. Děkujeme za pochopení a doufáme, že tímto opatřením tomu zabráníme

Upřímně děkujeme všem, kterým není jedno to co se děje na naši motorkářské scéně a dorazili na naši druhou besedu. Sice jsme očékavali ještě větší účast, ale i tak se vás sešlo dost.

Důležité sdělení: Po zvážení připomínek motorkářů ohledně umístění znaků na vestách jsme na poradě dne 7.1.2012 dohodli, že znaky a domovenky budou umístěny v této podobě.

    

Z výsledku jednání na naší druhé schůzi je jasné, že naše Společenství motorkářů ČR jde demokratickou cestou a každý motorkář či motoklub může vyslovit svůj názor a svoji připomínku. Právě proto naše Společenství motorkářů vzalo v potaz výše uvedené návrhy a připomínky.

Night Party

Stavební firma RAMSES OSTRAVA spol. s r.o. si za dobu své existence vydobyla na žebříčku stavebních firem v celé ČR místo a to hlavně realizací či rekonstrukcí střešních plášťů, prováděním izolací proti zemní vlhkosti, opláštěním budov a zateplováním fasád.

Our Dj's

Jak vyplývá z našeho bližšího označení zabýváme se výrobou různých sladkých pokušení. V současné době jsou našim programem tzv. "orientální cukrovinky" - (turecké medy, „marcipánové“ výrobky, výrobky z kokosu, oříšků, medové perníky malované atd.).
 

H Next Party

Výrobou a prodejem sportovních trofejí se zabýváme již od roku 1998. Naše specializovaná kamenná prodejna byla první a stále je jediná svého druhu ve Zlínském kraji. Držíme se základních vzorů a sledujeme nejnovější trendy v západní Evropě a v USA v tomto oboru.